Lipiec 13, 2016

O mnie

Nawet najlepszy kierowca rajdowy nie odniesie sukcesu w pojedynkę – na drugim fotelu siedzi pilot, który opracowuje trasę przejazdu i przez cały rajd podpowiada kierowcy. Tylko mając odpowiednie wskazówki kierowca jest w stanie skupić się na szybkiej jeździe.

Prowadzenie firmy jest jak rajd – prowadzisz swój pojazd i ścigasz się z innymi. Od tego, czy wesprze Cię dobry pilot wiele zależy. Jako przedsiębiorca jesteś skazany bardzo często na samotne działania, brakuje osoby z którą możesz skonsultować pomysły, poddać weryfikacji ofertę lub plany marketingowe.

Nazywam się Natalia Kościuk i mogę zostać Twoim pilotem. Prowadzę konsultacje biznesowe dedykowane małym i średnim przedsiębiorcom dotyczące marketingu i sprzedaży. Doradzam w zakresie tworzenia oferty sprzedażowej, prowadzenia rozmów handlowych, pozyskiwania klientów oraz efektywnych działań reklamowych. Porządkuję proces sprzedaży w firmie, szkolę zespoły handlowe.

Przez blisko 10 lat zdobywałam doświadczenie prowadząc projekty marketingowe i sprzedażowe w korporacjach, agencjach reklamowych i marketingowych, mediach i organizacjach międzynarodowych. Dziś dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z właścicielami małych i średnich przedsiębiorstw ponieważ uważam ten sektor za najciekawszy i najbardziej dynamiczny.

Masz wątpliwości czy Twoje działania reklamowe są właściwe?

Uważasz, że mógłbyś pozyskiwać więcej Klientów ale nie wiesz jak?

Wprowadzasz nowy produkt do oferty i nie wiesz jak go sprzedawać?

Chciałbyś przeprowadzić szkolenie w swoim zespole sprzedażowym?

Napisz lub zadzwoń do mnie – razem rozpędzimy Twoją firmę na trasie do sukcesu!